Zawody konne paździer...

Zawody konne   październik  2018

Zawody konne październik 2018

Jasonj

2018-10-31

Jak co roku w  październiku uczestnicy zajęć hipoterapeutycznych wzięli udział w zawodach konnych przygotowanych przez   panie  Dominikę i Dorotę oraz   wolontariuszki Stowarzyszenia   - dwie Magdy, Honoratę, Wiktorię, Angelikę, Patrycję, Annę i Zuzannę oraz grupa wolontariuszy  z firmy State Street Corporation.  Zawody poprzedził  pokaz umiejętności jeździeckich naszych wolontariuszek.

Potem mali i duzi zawodnicy mieli do pokonania tor przeszkód przygotowany w hali do hipoterapii. Na zakończenie zawodów oglądaliśmy pokaz umiejętności jeździeckich Grzegorza, który od wielu lat korzystał  z  zajęć hipoterapeutycznych a obecnie został wolontariuszem i pomaga  podczas zajęć hipoterapeutycznych.

Oczywiście zawody nie mogłyby odbyć się bez nagród, których sponsorem była firma State Street Corporation – amerykańska korporacja finansowa z siedzibą w Bostonie. Jeden z największych światowych dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. State Street utworzyło swój pierwszy oddział w Polsce w Krakowie w listopadzie 2007. 

Każdy uczestnik jesiennych zawodów otrzymał floo oraz maskotkę – konia. A potem przenieśliśmy się do szałasu u Pana Trzosa, gdzie przy ognisku piekliśmy kiełbaski i zajadaliśmy się bigosem.

Koordynatorowi , pani Anicie  i wszystkim wolontariuszom tej firmy dziękujemy za  pomoc w przygotowaniu zawodów.

Galeria zdjęć