Archiwum - 2018

Spotkanie mikołajkowe

Jasonj

2018-11-30

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza wszystkich członków wraz z dziećmi na spotkanie mikołajkowe,
które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2018 r. (piątek) godzina 18:00
w Sali Rycerskiej Zamku Królewskiego w Niepołomicach

Czytaj więcej

Zawody konne październik 2018

Jasonj

2018-10-31

Jak co roku w  październiku uczestnicy zajęć hipoterapeutycznych wzięli udział w zawodach konnych przygotowanych przez   panie  Dominikę i Dorotę oraz   wolontariuszki Stowarzyszenia   - dwie Magdy, Honoratę, Wiktorię, Angelikę, Patrycję, Annę i Zuzannę oraz grupa wolontariuszy  z firmy State Street Corporation.  Zawody poprzedził  pokaz umiejętności jeździeckich naszych wolontariuszek.

Potem mali i duzi zawodnicy mieli do pokonania tor przeszkód przygotowany w hali do hipoterapii. Na zakończenie zawodów oglądaliśmy pokaz umiejętności jeździeckich Grzegorza, który od wielu lat korzystał …

Czytaj więcej

Nowa strona Stowarzyszenia

Jasonj

2018-10-10

We wrześniu 2018 roku odpaliliśmy nową stroną internetową Stowarzyszenia "Dziecięce Marzenia". materiały ze starej strony naszego stowarzyszenia znajdują się w archiwum:

 - strona

 - galeria

 - sprawozdania

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.

Czytaj więcej

Zawody pływackie

brak kategorii

Jasonj

2018-09-05

W ostatnią sobotę wakacji – 1 września 2018 - na niepołomickim basenie po raz dziesiąty zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych „Dziecięce Marzenia” zawody pływackie osób niepełnosprawnych.

W tym roku projekt  był współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Niepołomice.

        W lipcu i w sierpniu tego roku dzieci ze Stowarzyszenia, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Niepołomicach  brali udział w zajęciach prowadzonych przez instruktorów pływania z…

Czytaj więcej

Turnus wakacyjny 2018 KLUSZKOWCE

Jasonj

2018-08-02

W  tym roku  na wspólny wyjazd wakacyjny wybraliśmy okolice Czorsztyna. Na 2 tygodnie lipca rodziny z osobami niepełnosprawnymi ( w sumie 50 osób) zamieszkały w pensjonacie  „U Benedykta” w Kluszkowcach.

Celem organizacji turnusu wakacyjnego było wsparcie niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin, integrowanie osób niepełnosprawnych w środowisku własnym jak i w społeczności stowarzyszenia. Był to o czas na wspólne spacery, wycieczki, gry i zabawy sportowe, wieczorki przy muzyce i ognisku.

Podczas wyjazdu uczestniczyliśmy w  wycieczce  na…

Czytaj więcej